blog

Silvan Temizlik Hizmeti

GÖRKEM TEMİZLİK SİLVANDA

Bütün temizlik alanların da işinin ehli olan ekibimiz ile en kaliteli malzemeleri kullanarak, temizlik konusunda dört dörtlük bir hijyen şiarı ile işini yapan Görkem Temizlik firmamız, Diyarbakır’ın her köşesinde olduğu gibi yine Diyarbakır’ın en büyük ilçelerinden biri olan Silvan İlçesinde de hizmet vermekteyiz.

Bütün hizmetlerimiz de kaliteyi en ön plan tutmaktayız. Bu sayede temizlik sektöründe ki yerimizi ilk gün ki gibi korumaktayız. Müşterilerimizi kaybetme pahasına bile olsa başka firmalar gibi asla malzeme ve hizmet kalitemizden taviz vermedik. Zaman zaman kalitesiz malzeme ile ucuz temizlik sunan Silvan temizlik firmaları ile rekabete giremediğimiz durumlar oldu. Hatta devamlı olarak Silvan temizlik işlerini yaptığımız müşterilerimiz ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldığımız durumlar dahi oldu. Bunlara rağmen verdiğimiz hizmetlerin ve kullandığımız malzemelerin kalitesini azaltarak fiyat ucuzlatıp hiçbir zaman müşteri kazanmaya çalışmadık.  

Görkem temizlik firması olarak Silvan ev temizliği, Silvan bina temizliği, Silvan inşaat sonrası daire temizliği gibi hizmetlerimizi sunmadan önce yerinizde sizleri ziyaret ederek nasıl bir temizlik istediğinize dair taleplerinizi en ince ayrıntısına kadar not aldıktan sonra temizliğe başlamaktayız. Temizlik sırasında da sizlerin gözünden kaçan ve talepleriniz arasında bulunmayan eksiklikleri fark ettiğimizde sizlerle iletişime geçerek bilgilendirdikten sonra yine talepleriniz doğrultusun da o eksikleri gidermekteyiz. Hizmet verirken sadece bize söyleneni yaparım düşüncesinin aksine fark ettiğimiz ve müşterilerimizin yararına gördüğümüz hususları da yapmaya çalışmaktayız.

Bizi Silvan temizlik firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz her zaman bütün yatırımımızı müşterilerimizin memnuniyeti üzerine yapmamızdır. Çünkü asıl kazancımız mutlu, huzurlu ve hizmetten memnun kalan referanslarımızdır.